Kategorie

Częstą obawą Właścicieli przed zawarciem umowy na wyłączność jest to, iż tylko jedna agencja będzie prezentowała Nieruchomość w swojej ofercie mając jednocześnie na myśli, że w tym samym czasie inne agencje mogą mieć również potencjalnych nabywców. Nasuwa się więc pytanie: czy zawierać umowy otwarte z duża liczbą agencji po to, aby zaprezentować swoją Nieruchomość większej liczbie potencjalnych Nabywców?

Nic bardziej mylnego. Otóż nasze Biuro należy do systemu ( MLS,SON ) wymiany ofert między Biurami Nieruchomości, dlatego też, zawierając jedną umowę na wyłączność Klient ma pewność, że w ciągu 72 godzin informację czyli ofertę o jego Nieruchomości otrzyma najmniej 50 Biur Nieruchomości, a oferować ją będzie mogła co najmniej dwukrotna liczba Agentów i Pośredników.

WYŁĄCZNOŚĆ POMAGA I JEST SKUTECZNĄ METODĄ W REALIZACJI CELU, JAKIM JEST SPRZEDAŻ LUB WYNAJĘCIE, REKLAMA ORAZ PREZENTACJA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM

Dlaczego właśnie My?

Dlatego, że stanowimy zespół dynamicznych, kreatywnych oraz doświadczonych Agentów Obrotu Nieruchomościami nastawionych na osiąganie sukcesu.

A ponieważ sukcesem jest dla nas każdy zadowolony Klient, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Biurze jak i poza nim.

Jesteśmy skuteczni!

W rzeczywistości to

 • Biuro ponosi ryzyko związane z kosztami reklamy Nieruchomości we wszystkich mediach dostępnych na rynku
 • Biuro zobowiązuje się, aby zgromadzić i sprawdzić wszystkie dostępne informacje oraz dokumenty dotyczące danej konkretnej Nieruchomości
 • Biuro ma za zadanie wytężać umysły swoich pracowników przez 24 godziny na dobę, aby znaleźć odpowiedniego nabywcę i uzyskać właściwą cenę.

Jedynym i najważniejszym słowem dla nas jest: Czas!

Biuro otrzymuje swoje wynagrodzenie między innymi nie tylko dlatego, że potrafi profesjonalnie i efektywnie zarządzać Czasem swoich pracowników prowadząc tym, do osiągnięcia wymiernych efektów, ale również za to, iż oszczędza Czas swoich Klientów.

OSZCZĘDNOŚĆ PAŃSTWA CZASU TO PODSTAWA NASZEGO DZIAŁANIA

Oto przykłady, na co Właściciel traci najwięcej Czasu:

 • Na rozeznaniu, na jakich najkorzystniejszych warunkach zaoferować swoją Nieruchomość
 • Na nadawaniu ogłoszeń do prasy i Internetu oraz nadzorowaniu ważności daty ich emisji
 • Na odbieraniu telefonów i opowiadaniu o swojej ofercie, często jest to kilka, a nawet kilkanaście telefonów w ciągu dnia
 • Na umawianiu się z zainteresowanymi Klientami oraz Biurami Nieruchomości w różnych porach dnia
 • Na sprawdzaniu oraz kompletowaniu dokumentacji
 • Ponadto Właściciel inwestuje własne środki finansowe
 • Czas to pieniądz
Zarządzanie czasem

Jedno Biuro - wiele korzyści!

Tylko z jedną osobą się kontaktujesz, tylko od jednego Agenta odbierasz telefony, tylko jeden Agent koordynuje spotkania z Klientami. Nie ma konieczności, abyś musiał powtarzać te same informacje na temat swojej Nieruchomości wielu Agentom, robisz to tylko raz oszczędzając Czas. To ten jeden Agent zna wszystkie zalety, ale i wady Nieruchomości. Nie musisz podpisywać wielu umów z Pośrednikami,zastanawiając się później, czy je rozwiązać, czy poinformować o transakcji po jej sfinalizowaniu i najważniejsze – nie musisz odbierać, czasami nawet przez kilka miesięcy telefonów od różnych Agencji, czy oferta jest nadal aktualna.

Aby nasza praca była w 100% efektywna, używamy wszelkich dostępnych narzędzi marketingowych. Od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do finalizacji transakcji pracujemy na zaufanie naszych Klientów.

Agent obsługujący daną konkretną ofertę na wyłączność, staje się Opiekunem Klienta, daje z siebie maksimum zaangażowania oraz dysponuje budżetem przeznaczonym na reklamę i promocje oferty, który jest nieporównywalnie większy w stosunku do oferty przyjętej na zasadach umowy otwartej.

Nasza Profesjonalna Kampania Reklamowa to:

 • Wirtualny Spacer – to nic innego jak wirtualna wycieczka po Twojej Nieruchomości
 • Prezentacja multimedialna w programie Power Point
 • Przygotowanie oferty w sposób tradycyjny w formie papierowej z załączonym szczegółowym opisem oraz zdjęciami, dzięki tej formie będziemy mogli zaprezentować Twoją ofertę zainteresowanym, którzy nie mają dostępu do komputera i Internetu
 • Przygotowanie oraz jeśli jest to możliwe, wywieszenie baneru reklamowego na Twojej Nieruchomości
 • Zaprezentowanie oferty w mediach tj. Internet, prasa, radio, reklama outdoorowa
 • Zapoznanie innych współpracujących z naszym Biurem, Firm oraz Biur Nieruchomości z Twoją ofertą za pośrednictwem systemu MLS Polska oraz SON

Gdyby Właściciel chciał na własną rękę przygotować i przeprowadzić taką Kampanię Reklamową w większości przypadków koszt byłby większy, od kosztów naszego wynagrodzenia.

WYŁĄCZNOŚĆ JEST NAJLEPSZĄ I NAJSKUTECZNIEJSZĄ FORMĄ WSPÓŁPRACY

 

Wyszukiwarka